Property Built
Built
Year Built: 1957
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $18,528 | +4.0% |
| 2024 | $17,817 | +1.2% |
| 2023 | $17,599 | +0.4% |
| 2022 | $17,521 | +2.0% |
Year Built: 1957
20 Berkley Court
Residential
3 Ryder Rd
Residential
35 Harwood Place
Residential
4 Terrace Rd
Residential
577 Hamburg Tpke
Residential