Property Sale
Sale
$585,000
Sq Ft1,478DeedBook 4999, Page 234Recorded11/13/2025
To:
To:
From:
To:
From:
To:
To:
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,756 | +4.0% |
| 2024 | $10,344 | +1.2% |
| 2023 | $10,217 | +0.4% |
| 2022 | $10,172 | +2.0% |
To:
To:
From:
To:
From:
To:
To:
Year Built: 1987
66 Shearwater Lane
Residential
35 Nuthatcher Ct
Residential
67 Shearwater Lane
Residential
46 Shearwater Lane
Residential
43 Nuthatcher Ct
Residential