Property Sale
Sale
$561,350
To:
Sq Ft2,976DeedBook 3826, Page 206
To:
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $17,166 | +4.0% |
| 2024 | $16,508 | +1.2% |
| 2023 | $16,306 | +0.4% |
| 2022 | $16,234 | -7.4% |
To:
Year Built: 1965
493 Pines Lake Dr
Residential
24 Sequoia Place
Residential
15 Iowa Rd
Residential
12 Dave Espie Way
Residential
218 Pines Lake Dr E
Residential