Property Sale
Sale
$900,000
To:
Sq Ft3,575DeedBook 4794, Page 177
To:
Year Built: 1979
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $23,320 | +4.0% |
| 2024 | $22,426 | +1.2% |
| 2023 | $22,151 | +0.4% |
| 2022 | $22,053 | +2.0% |
To:
Year Built: 1979
40 Ivy Place
Residential
90 Alder Ave
Residential
20 Apache Rd
Residential
92 Cheyenne Way
Residential
143 Cheyenne Way
Residential