Property Sale
Sale
$460,000
To:
Sq Ft1,175DeedBook 4432, Page 121
To:
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,903 | +4.0% |
| 2024 | $6,639 | +1.2% |
| 2023 | $6,557 | +0.4% |
| 2022 | $6,528 | +2.0% |
To:
Year Built: 1957
18 Parkhurst St
Residential
110 Alps Rd
Residential
52 New York Ave
Residential
37 Archung Rd
Residential
50 Black Oak Ridge Rd
Residential