Property Sale
Sale
$380,000
To:
Sq Ft1,976DeedBook 3373, Page 58
To:
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,259 | +2.0% |
| 2024 | $10,062 | +1.2% |
| 2023 | $9,946 | +1.9% |
| 2022 | $9,765 | +2.3% |
To:
Year Built: 1988
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.