Property Sale
Sale
$520,000
Sq Ft1,634DeedBook 5032, Page 183Recorded1/12/2026
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,115 | +1.9% |
| 2024 | $10,903 | +1.2% |
| 2023 | $10,777 | +1.9% |
| 2022 | $10,581 | +2.3% |
Year Built: 1986
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.