Property Built
Built
Year Built: 1970
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,900 | +1.9% |
| 2024 | $9,711 | +1.2% |
| 2023 | $9,599 | +1.9% |
| 2022 | $9,424 | +2.3% |
Year Built: 1970
91 Mary Ave
Residential
78 Woodrow Ave
Residential
60 Maple Ave
Residential
187 Rose Pl
Residential
150 Haverhill Ave
Residential