Property Built
Built
Year Built: 1955
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,817 | +2.0% |
| 2024 | $9,629 | +1.2% |
| 2023 | $9,518 | +1.9% |
| 2022 | $9,345 | +2.3% |
Year Built: 1955
57 Whittaker Ave
Residential
34 Williams Dr
Residential
42 Overmount Ave
Residential
6 Oak Ridge Rd
Residential
45 Brookview Dr
Residential