Skip to content

374 Langley Rd

Elmer, NJ 08318

Last Sale Date
Dec 14, 2021

Property Information

Block201
Lot93

Sq Footage---
Acreage0.75

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$43,800
34%
Improvement Value:$85,600
66%
Total Assessment$129,400

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$5,472+5.6%
2024$5,184+1.2%
2023$5,123+2058.4%
2017$237+4.3%
Property History

Property Sale

Sale
$0