Skip to content

Willow Grove Rd

Elmer, NJ 08318

Farm (Qualified)

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jul 16, 2014

Property Information

Block801
Lot35
QualifierQFARM
CountySalem
MunicipalityPittsgrove Twp
Tax Map Page8

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage14.86

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$10,600
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$10,600

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$448+5.5%
2024$425+4.1%
2023$408+2.8%
2022$397+1.7%
Property History
Sales1