Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1967
Salem, NJ 08079
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,958 | +4.8% |
| 2024 | $5,685 | +8.7% |
| 2023 | $5,230 | +2.2% |
| 2022 | $5,120 | +0.6% |
Year Built: 1967
19 Delaware Dr
Residential
43 Morningside Dr
Residential
41 Morningside Dr
Residential
57 Olive St
Residential
316 New Market St
Residential