Property Sale
Sale
$106,459
To:
Sq Ft1,064DeedBook 1706, Page 188
To:
Year Built: 1988
Franklin Park, NJ 08823
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,207 | +4.7% |
| 2024 | $4,974 | +10.6% |
| 2023 | $4,498 | +2.7% |
| 2022 | $4,378 | +1.4% |
To:
Year Built: 1988
39 Chelsea Ct
Residential
68 Lindsey Ct
Residential
39 Caitlin Ct
Residential
45 Rachel Ct
Residential
1 Ruby Ct
Residential