Property Sale
Sale
$362,000
To:
Sq Ft1,052DeedBook 7573, Page 1966
To:
From:
To:
Year Built: 1988
Somerset, NJ 08873
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,068 | +5.0% |
| 2024 | $4,826 | +11.5% |
| 2023 | $4,328 | +2.9% |
| 2022 | $4,204 | +1.5% |
To:
From:
To:
Year Built: 1988
51 Caitlin Ct
Residential
5 Caitlin Ct
Residential
98 Lindsey Ct
Residential
35 Caitlin Ct
Residential
38 Lindsey Ct
Residential