2 Patton Dr, Somerset, NJ 08873

GIS PIN
1808_366_8
Tax Map Block
366
Tax Map Lot
8
Property Class
Residential
Year Built
1963
Municipality
Franklin Twp
County
Somerset County, NJ
Land Assessed Value
$370,000
Improvement Assessed Value
$296,800
Total Assessed Value
$666,800
Skip to content