Property Sale
Sale
$117,000
To:
Sq Ft1,312DeedBook 2045, Page 381
To:
Year Built: 1985
Somerset, NJ 08873
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,392 | +0.4% |
| 2024 | $6,365 | +8.6% |
| 2023 | $5,861 | +1.7% |
| 2022 | $5,764 | +2.4% |
To:
Year Built: 1985
73 Winchester Way
Residential
67 Devonshire Dr
Residential
227 Buckingham Way
Residential
78 Winchester Way
Residential
59 Devonshire Dr
Residential