Property Sale
Sale
$155,000
To:
Sq Ft1,529DeedBook 1679, Page 124
To:
Year Built: 1986
Somerset, NJ 08873
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,072 | +4.9% |
| 2024 | $6,739 | +9.1% |
| 2023 | $6,180 | +3.4% |
| 2022 | $5,977 | -1.7% |
To:
Year Built: 1986
170 Jordans Cir
Residential
87 Stonehedge Ct
Residential
265 Abbey Dr
Residential
257 Abbey Dr
Residential
97 Stonehedge Ct
Residential