Skip to content

South St - Northside

Somerville, NJ 08876

Last Sale Date
Sep 12, 2013

Property Information

Block118
Lot21
Qualifier---
CountySomerset
MunicipalitySomerville Boro
Tax Map Page12

Building Details

Building Class---
Description30X242
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.75

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$900,000
99%
Improvement Value:$10,400
1%
Total Assessment$910,400

Sale
$0