Skip to content

349 Us Highway 206

Branchville, NJ 07826

Last Sale Date
Jan 6, 2016

Property Information

Block53
Lot5
Qualifier---
CountySussex
MunicipalityFrankford Twp
Tax Map Page1401

Building Details

Building Class---
DescriptionGARAGE
Dwellings---
ZoningCED2
Sq Footage---
Acreage2.86

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$165,200
28%
Improvement Value:$420,400
72%
Total Assessment$585,600

Sale
$0