Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
123 Upper North Shore Rd
Branchville, NJ 07826
Farm (Regular)
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Aug 31, 2007
Property Information
Block68
Lot14
Qualifier---
CountySussex
MunicipalityFrankford Twp
Tax Map Page19
Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$30,600
100%
Total Assessment$30,600
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $910 | +3.1% |
| 2024 | $883 | +5.7% |
| 2023 | $835 | +2.9% |
| 2022 | $812 | +2.9% |
Property History
No events match the selected filters.