Skip to content

101 East Shore Culver Rd

Branchville, NJ 07826

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Nov 17, 2020

Property Information

Block89
Lot2
Qualifier---
CountySussex
MunicipalityFrankford Twp
Tax Map Page2102

Assessment

Land Value:$14,100
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$14,100

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$419+3.0%
2024$407+5.7%
2023$385+2.9%
2022$374-78.1%
Property History
Sales1

Property Sale

Sale
$5,000

From:

To:

DeedBook Login required, Page Login requiredRecorded12/4/2018