Property Sale
Sale
$26,000
DeedBook 1011, Page 953
Year Built: 1915
Franklin, NJ 07416
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,157 | +0.8% |
| 2024 | $6,110 | -3.3% |
| 2023 | $6,316 | +3.2% |
| 2022 | $6,118 | +4.7% |
Year Built: 1915
30 Mabie St
Residential
7 Lehigh St
Residential
301 Rutherford Ave
Residential
6 John Wilton St
Residential
3 South St
Residential