Skip to content

19 High Point Ci

Franklin, NJ 07416

Last Sale Date
Jan 28, 2025

Property Information

Block709
Lot53
Qualifier---
CountySussex
MunicipalityFranklin Boro
Tax Map Page7

Building Details

Building Class---
DescriptionWATER TOWER
Dwellings---
ZoningMIX
Sq Footage---
Acreage0.05

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$98,900
23%
Improvement Value:$325,900
77%
Total Assessment$424,800

Sale
$0