Skip to content196 Decker Pond Rd, Andover, NJ 07821
- GIS PIN
- 1908_44_4
- Tax Map Block
- 44
- Tax Map Lot
- 4
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1977
- Municipality
- Green Twp
- County
- Sussex County, NJ
- Land Assessed Value
- $241,300
- Improvement Assessed Value
- $198,500
- Total Assessed Value
- $439,800