938 Maple Ave, Newton, NJ 07860
- GIS PIN
- 1920_3203_13
- Tax Map Block
- 3203
- Tax Map Lot
- 13
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1965
- Municipality
- Stillwater Twp
- County
- Sussex County, NJ
- Land Assessed Value
- $51,800
- Improvement Assessed Value
- $137,600
- Total Assessed Value
- $189,400
Skip to content