Property Sale
Sale
$0
Highland Lakes, NJ 07422
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2005 | $863 | +4.2% |
| 2004 | $828 | -16.5% |
| 2003 | $992 | +6.5% |
| 2002 | $932 | +6.9% |
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.