Skip to content

4 Kings Ct

Highland Lakes, NJ 07422

Last Sale Date
Sep 25, 2017

Property Information

Block120
Lot24
Qualifier---
CountySussex
MunicipalityVernon Twp
Tax Map Page4A

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.25

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$19,700
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$19,700

Tax History

YearProperty taxesChange
2019$965+0.2%
2018$963+0.3%
2017$960-0.9%
2016$969+0.1%
Property History

Property Sale

Sale
$0
DeedBook 3446, Page 451