Property Sale
Sale
$153,300
Sq Ft748DeedBook 10314, Page 1999Recorded5/31/2024
Year Built: 1984
Vernon, NJ 07462
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,982 | +27.0% |
| 2024 | $3,923 | +24.7% |
| 2023 | $3,146 | +8.2% |
| 2022 | $2,908 | +14.7% |
Year Built: 1984
14 Stonehill Dr Unit 1
Residential
14 Stonehill Dr Unit 7
Residential
1 Sundance Ct Unit 1
Residential
3 Silver Star Ct Unit 9
Residential
3 Gray Rock Dr Unit 5
Residential