Property Sale
Sale
$54,000
DeedBook 3351, Page 114
Year Built: 1984
Vernon, NJ 07462
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,022 | +7.0% |
| 2024 | $2,824 | +53.3% |
| 2023 | $1,842 | +5.3% |
| 2022 | $1,750 | -13.8% |
Year Built: 1984
3 Silver Star Ct Unit 3
Residential
13 Great Gorge Dr Unit 3
Residential
3 Brandywine Dr Unit 7
Residential
5 Sugar Loaf Ct Unit 6
Residential
7 Sugar Loaf Ct Unit 6
Residential