Last Sale Date
Jan 15, 2025

Property Information

Block610
Lot2
Qualifier---
CountySussex
MunicipalityVernon Twp
Tax Map Page30

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage292

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$664,500
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$664,500

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$9,732-5.9%
2024$10,338+3.1%
2023$10,026+0.4%
2022$9,985-19.1%
Property History

Property Sale

Sale
$0