Skip to content

4 Barry Dr S

Highland Lakes, NJ 07422

Last Sale Date
Jul 24, 2018

Property Information

Block64
Lot8
Qualifier---
CountySussex
MunicipalityVernon Twp
Tax Map Page10B

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.24

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$19,800
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$19,800

Tax History

YearProperty taxesChange
2020$986+2.7%
2019$959+0.2%
2018$958+0.3%
2017$955-0.9%
Property History

Property Sale

Sale
$0
DeedBook 3484, Page 450