Property Sale
Sale
$295,000
Sq Ft1,900DeedBook 3610, Page 665Recorded10/25/2021
Year Built: 1970
Highland Lakes, NJ 07422
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,384 | +7.3% |
| 2024 | $6,879 | +1.3% |
| 2023 | $6,792 | +4.0% |
| 2022 | $6,529 | +9.5% |
Year Built: 1970
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.