Property Sale
Sale
$0
Sussex, NJ 07461
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 1992 | $671 | +10.6% |
| 1991 | $607 | +3.8% |
| 1990 | $585 | — |
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.