44 Ivy St, Clark, NJ 07066
- GIS PIN
- 2002_85_32
- Tax Map Block
- 85
- Tax Map Lot
- 32
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1951
- Municipality
- Clark Twp
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $241,300
- Improvement Assessed Value
- $168,800
- Total Assessed Value
- $410,100
Skip to content