830 Springfield Ave, Cranford, NJ 07016
- GIS PIN
- 2003_197_12
- Tax Map Block
- 197
- Tax Map Lot
- 12
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1964
- Municipality
- Cranford Twp
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $81,500
- Improvement Assessed Value
- $133,300
- Total Assessed Value
- $214,800
Skip to content