128-130 Stiles St, Elizabeth, NJ 07208
- GIS PIN
- 2004_166_15
- Tax Map Block
- 166
- Tax Map Lot
- 15
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1880
- Municipality
- Elizabeth City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $205,700
- Improvement Assessed Value
- $358,700
- Total Assessed Value
- $564,400
Skip to content