Property Built
Built
Year Built: 1915
Year Built: 1915
Elizabeth, NJ 07208
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,758 | -14.5% |
| 2024 | $5,565 | +2.9% |
| 2023 | $5,407 | — |
Year Built: 1915
430 Magie Ave
Residential
210-212 Elm Ct
Residential
318 Stiles St
Residential
223-225 Elm Ct
Residential
157-159 Morristown Rd
Residential