720-722 Carlton St, Elizabeth, NJ 07202
- GIS PIN
- 2004_440_2
- Tax Map Block
- 440
- Tax Map Lot
- 2
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 2006
- Municipality
- Elizabeth City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $222,300
- Improvement Assessed Value
- $535,300
- Total Assessed Value
- $757,600
Skip to content