Pt 844-846 Bayway, Elizabeth, NJ 07202
- GIS PIN
- 2004_440_7
- Tax Map Block
- 440
- Tax Map Lot
- 7
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1924
- Municipality
- Elizabeth City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $212,100
- Improvement Assessed Value
- $320,900
- Total Assessed Value
- $533,000
Skip to content