Pt 550-552 Bayway, Elizabeth, NJ 07202
- GIS PIN
- 2004_495_5
- Tax Map Block
- 495
- Tax Map Lot
- 5
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1925
- Municipality
- Elizabeth City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $159,500
- Improvement Assessed Value
- $316,900
- Total Assessed Value
- $476,400
Skip to content