1186 90 Magie Ave, Elizabethport, NJ 07206
- GIS PIN
- 2004_5_4
- Tax Map Block
- 5
- Tax Map Lot
- 4
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1950
- Municipality
- Elizabeth City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $237,100
- Improvement Assessed Value
- $191,200
- Total Assessed Value
- $428,300
Skip to content