515 First Ave, Elizabethport, NJ 07206

GIS PIN
2004_657_22
Tax Map Block
657
Tax Map Lot
22
Property Class
Residential
Year Built
1890
Municipality
Elizabeth City
County
Union County, NJ
Land Assessed Value
$178,400
Improvement Assessed Value
$365,800
Total Assessed Value
$544,200
Skip to content