Property Built
Built
Year Built: 1922
Year Built: 1922
Elizabeth, NJ 07208
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,353 | -16.6% |
| 2024 | $11,221 | +2.8% |
| 2023 | $10,917 | — |
Year Built: 1922
740-742 Magie Ave
Residential
236-238 Crawford Pl
Residential
527-529 Muriel Pkwy
Residential
219-221 Keats Ave
Residential
700-702 Magie Ave
Residential