Skip to content761-763 Emerson Ave, Elizabeth, NJ 1552
- GIS PIN
- 2004_72_5
- Tax Map Block
- 72
- Tax Map Lot
- 5
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1935
- Municipality
- Elizabeth City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $210,000
- Improvement Assessed Value
- $278,600
- Total Assessed Value
- $488,600