42-44 Erie St, Elizabethport, NJ 07206
- GIS PIN
- 2004_741_13
- Tax Map Block
- 741
- Tax Map Lot
- 13
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1928
- Municipality
- Elizabeth City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $151,500
- Improvement Assessed Value
- $305,900
- Total Assessed Value
- $457,400
Skip to content