Skip to content36-38 Raymond Ter, Elizabeth, NJ 07208
- GIS PIN
- 2004_91_7
- Tax Map Block
- 91
- Tax Map Lot
- 7
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1915
- Municipality
- Elizabeth City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $189,000
- Improvement Assessed Value
- $230,200
- Total Assessed Value
- $419,200