621 E Elizabeth Ave, Linden, NJ 07036
- GIS PIN
- 2009_161_7
- Tax Map Block
- 161
- Tax Map Lot
- 7
- Property Class
- Industrial
- Year Built
- 1956
- Municipality
- Linden City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $49,000
- Improvement Assessed Value
- $76,600
- Total Assessed Value
- $125,600
Skip to content