Property Built
Built
Year Built: 1958
Year Built: 1958
Linden, NJ 07036
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,537 | +2.2% |
| 2024 | $8,350 | -1.0% |
| 2023 | $8,436 | +0.5% |
| 2022 | $8,391 | +0.3% |
Year Built: 1958
210 Grant St
Residential
1819 Caroline Ave
Residential
1101 E Blancke St
Residential
1414 E Henry St
Residential
106 Cranford Ave
Residential