1023 Charles St, Linden, NJ 07036

GIS PIN
2009_85_2
Tax Map Block
85
Tax Map Lot
2
Property Class
Residential
Year Built
1963
Municipality
Linden City
County
Union County, NJ
Land Assessed Value
$44,000
Improvement Assessed Value
$135,200
Total Assessed Value
$179,200
Skip to content