Property Built
Built
Year Built: 1950
Year Built: 1950
Mountainside, NJ 07092
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,889 | +3.2% |
| 2024 | $8,613 | +1.3% |
| 2023 | $8,506 | +8.4% |
| 2022 | $7,844 | -0.5% |
Year Built: 1950
1144 Maple Court
Residential
1079 Willow Road
Residential
1181 Wyoming Drive
Residential
1131 Iris Drive
Residential
345 Central Avenue
Residential